Misericordia n.o.

Dlhoročný partner Lecturing&Counselling s.r.o. nás požiadal o redizajn stránok po tom čo ich vtedajšia webová prezentácia podľahla hackerskému útoku kvôli nedostatočnému zabezpečeniu. Dizajn stránky je účelný, jeho cieľom je poskytnúť jednoduchú štruktúru a všeobecne dobre prehľadný web.

Realizácia projektu  webovej stránky trvala menej ako 2 týždne. Stránka beží na CMS WordPress za pomoci viacerých premium rozšírení. Jadrom je premium téma DIVI.

Adresa webu: http://misericordia.sk

JPJ Poboz s.r.o.

Vďaka agentúre „Digital Native Agency s.r.o.“ sme sa dostali k zaujímavému projektu pre spoločnosť JPJ Poboz s.r.o., ktorá sa venuje problematike Bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ale aj protipožiarnej ochrany. Prezentácia a jej dizajn je postavená na pôvodnom logu spoločnosti JPJ Poboz s.r.o., ktorého prvky nájdete na stránke viac krát.

Stránka je plne responsívna (podporuje všetky bežné zariadenia a rozlíšenia) a plná interaktívneho obsahu.

Realizáciaprojektu  webovej stránky trvala približne 3 týždne. Stránka beží na CMS WordPress vďaka premium téme IMPREZA.

Adresa webu: http://bepr.sk

Matthews Hunting Experience

MHE je hobby projekt konateľa spoločnosti Lecturing&Counselling s.r.o. Je to blogová stránka venujúca sa problematike trvale udržateľného poľovníctva, strelectvu, ale aj recenziám rôznych produktov. Stránka vznikala postupne v priebehu niekoľkých mesiacov a vystriedalo sa v nej niekoľko tém. Za niekoľko mesiacov existencie získala svojich pravidelných návštevníkov a zaznamenala viac než 20000 návštev od unikátnych užívateľov.

Stránka je plne responsívna (podporuje všetky bežné zariadenia a rozlíšenia).

Realizáciaprojektu  webovej stránky trvala približne 3 mesiace. Stránka beží na CMS WordPress vďaka voľne šíriteľnej téme MODERN.

Adresa webu: http://sk.matthewshunting.com

Centrum pre rodinu Misericordia

MISERICORDIA n.o. je nezisková organizácia pôsobiaca v Brezne, ale aj širokom okolí. Mimo iné prevádzkuje aj Centrum Pre Rodinu – miesto pre deti aj rodičov, kde nájdu služby a poradenstvo v prípade veľkej časti problémov. Web CPR MISERICORDIA n.o. je postavený na hravých farbách a reálnych fotkách z prostredia zariadenia.

Realizáciaprojektu  webovej stránky trvala menej ako 2 týždne. Stránka beží na CMS WordPress za pomoci viacerých premium rozšírení. Jadrom je premium téma DIVI.

Adresa webu: http://cpr.misericordia.sk

Old Continent Hunting

OCH je práve rozvíjajúcim sa dcérskym projektom našej spoločnosti. Vďaka kontaktom na viaceré spoločnosti pôsobiace v oblasti poskytovania služieb v poľovníctve a tiež kontaktom na cestovné agentúry, či individuálnych lovcov v zahraničí sme rozbehli agentúrny projekt, ktorého cieľom je spojiť vyššie uvedené skupiny a zaistiť zahraničným lovcom autentický zážitok.

Realizáciaprojektu  webovej stránky trvala menej ako 2 týždne. Stránka beží na CMS WordPress za pomoci viacerých premium rozšírení. Jadrom je premium téma DIVI.

Adresa webu: http://oldcontinenthunting.com